Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Świetna Zabawa w Bańskiej Bystrzycy!! Stoki -Donovaly!! SUPER HOTEL ***

Wysłane przez monetka 
Świetna Zabawa w Bańskiej Bystrzycy!! Stoki -Donovaly!! SUPER HOTEL ***
27 lis 2013 - 16:19:51
Niektórzy mówią, że Słowacja ma dwie władze: jedną świecką w Bratysławie, drugą duchową w Bańskiej. Miasto w ostatnim tysiącleciu przeszło wiele transformacji: z małej mieściny w centrum górnictwa złota i srebra, poprzez miasto handlowe do obecnego stanu, gdzie podstawą utrzymania Bańskiej jest turystyka oraz przemysł włókienniczy. Niektóre miasta mają w sobie to coś nieuchwytnego...
Bańską Bystrzycę umieszczono na liście 15 słowackich miast-rezerwatów historycznych, ze względu na zabytkowe śródmieście, w którym zachowały się średniowieczne, renesansowe i późniejsze budowle. Po niedawnych pracach rekonstrukcyjnych bystrzycka starówka stała się bardzo atrakcyjna.

W bliskim sąsiedztwie działa parę popularnych ośrodków narciarskich, a z okolicznych wiosek wychodzą liczne szlaki w góry. O popularności miasta świadczy słowackie porzekadło, zgodnie z którym po śmierci trzeba być w raju, a za życia ? w Bańskiej Bystrzycy...NA NARTY JEŹDZIEMY NA:


DONOVALY

Na narty z Bańskiej to zaledwie 15 minut na super nowoczesny stok Donovaly. Na miejscu jest do dyspozycji ponad 11 km na bieżąco ratrakowanych tras narciarskich, a spośród 17 tras zjazdowych ponad 7 km jest sztucznie zaśnieżane. Część tras posiada nocne oświetlenie i aż do 21 można szaleć na nartach lub snowboardzie. Innymi słowy jest co robić. Trasy są w większości średnio trudne. Wszystkie szczegóły na [www.parksnow.sk].---------------------

S Y L W E S T E R

---------------------

W opcjach dodatkowych dla chetnych jest Bal Sylwestrowy w hotelu LUX. W cenie dobra muzyka (DJ), zupa, ciepłe posiłki, wędliny, przekąski, wermut, szampan. Wyjście nie jest obowiązkowe, jednak gorąco namawiamy do wspólnej zabawy i jesteśmy przekonani, że będziecie wyjątkowo zadowoleni z imprezy. Wszyscy, którzy zdecydują się na uczestniczenie w Balu, powinni wybrać opcję dodatkową, a cena doliczona będzie do umowy.Oferując Wam Sylwestra w Bańskiej Bystrzycy mieliśmy przede wszystkim na uwadze:
ofertę we wspaniałym mieście, bardzo wysoki standard pokoi w hotelu LUX, elegancki Bal Sylwestrowy, dobre warunki do uprawiania sportów zimowych, a to wszystko za cenę rozsądną w stosunku do jakości. Zapraszamy do zabawy!

Ramowy program imprezy:

1 dzień:wyjazd w nocy z Polski wg rozkładu jazdy na formularzach zapisów (kliknij na cenę w tabeli, aby otworzyć formularz)
2 - 5 dzień: pobyt na miejscu
5 dzień: odpoczynek po sylwestrowych szaleństwach, wykwaterowanie z hotelu
- czas do własnej dyspozycji, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych, powrót do Polski w godzinach nocnych

Cena obejmuje:

5 dni pobytu (4 noclegi)
eleganckie pokoje 2 i 3 osobowe
przejazd komfortowym autokarem (video,ogrzewanie)
pyszne śniadania
opiekę rezydenta podczas pobytu
dowożenie na stoki w Donovaly (12 km), (z wyjątkiem pierwszego dnia)
podatek Vat
...a do tego smak taniego piwa smiling smiley

Cena nie obejmuje:

opłaty klimatycznej 50zł za cały pobyt*
obowiązkowego ubezpieczenia 50 zł*
wycieczek fakultatywnych
Zabawa Sylwestrowa w Hotelu LUX- wybór opcji dodatkowej

*opłaty zostaną doliczone do ceny

Na miejscu - kaucja 20 Euro

Dojazd:

komfortowy autokar z klimatyzacją, video bądź też dojazd własny (zniżka 100 zł)
w przypadku wyboru opcji " dojazd własny " biuro nie gwarantuje dojazdu autokarem na stok. Liczba miejsc w autokarach dowożących turystów na stok jest ograniczona, a pierwszeństwo mają osoby, które wybrały przejazd autokarem.
w autokarze zostanie pobrana zwrotna kaucja 15 euro (kaucja pobierana jest na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika wyjazdu

http://www.ois.pl/
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować