Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

Odjazdowy Sylwester 2013/2014!!Chopok - LIPTOVSKY HRADOK !!!ŚNIEG GWARANTOWANY!!!spinning smiley sticking its tongue out

Wysłane przez monetka 
Terminy: 27.12.2013 - 02.01.2014

Zakwaterowanie: Hotel SMREK

Dojazd: autokar lub dojazd własny (zniżka 100zł)

Liptowski Hradok to urocze miasteczko oddalone zaledwie o kilka km od miejscowości Liptovsky Mikulasz.Znajduje się przy spływie Bele i Wahu. Z miasta prowadzi oznaczona trasa turystyczna, która zaprowadzi nas do Niskich Tatr, prosto na turystyczne skrzyżowanie pięciu oznaczonych ścieżek pod Brtkovicą.

Zabytki: można tutaj zobaczyć kościół z roku 1603, miejski gród, który pochodzi z XIII wieku, kościół parafialny z roku 1790. Zimą miasto jest popularne wśród narciarzy, dla których została zbudowana specjalna trasa narciarska z wyciągiem.

CHOPOK

Na narty i snowboard proponujemy dojazdy do jednego z najlepszych i najbardziej znanych ośrodków narciarkich na Słowacji - Jasna - CHOPOK. To klasa sama w sobie, tą nazwę kojarzą wszyscy - zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze i snowboardziści. I nic dziwnego - do dyspozycji jest 30 kilometrów świetnie przygotowanych tras (na wielu z nich jest sztuczne naśnieżanie), pięć freeride\'owych stref, specjalny snowboard park. A to wszystko obsługuje kilkanaście wyciągów (w tym pięć krzesełkowych oraz jedna kolejka gondolowa). Dla mniej wymagających narciarzy proponujemy stoki Liptovski Mikulas - Podbreziny (dojazd autobusem miejskim).

CENA : od 150zł

Cena obejmuje:

5 dni pobytu (4 noclegi)
pokoje 2, 3, 4 osobowe
przejazd komfortowym autokarem (video, ogrzewanie)
pełne wyżywienie (wyborne śniadania i obiadokolacje)
BAL SYLWESTROWY
dowóz na stoki Chopok-Jasna (z wyjątkiem pierwszego dnia)
opiekę rezydenta podczas pobytu
podatek Vat
...a do tego smak taniego słowackiego piwa smiling smiley

Cena nie obejmuje:

opłaty klimatycznej 50zł za cały pobyt*
obowiązkowego ubezpieczenia 50 zł*
wycieczek fakultatywnych

*opłaty zostaną doliczone do cenyDojazd:

komfortowy autokar z klimatyzacją, video bądź też dojazd własny (zniżka 100 zł)
w przypadku wyboru opcji " dojazd własny " biuro nie gwarantuje dojazdu autokarem na stok. Liczba miejsc w autokarach dowożących turystów na stok jest ograniczona, a pierwszeństwo mają osoby, które wybrały przejazd autokarem.

http://www.ois.pl/
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować